top of page
AKTUÁLNĚ
 
Stále přijímáme objednávky vín na Vánoce nebo pro Vaše obchodní partnery. 
Ceník Vám na vyžádáni zašleme.
 
O NÁS

 

Vinařství Vacenovský bylo založeno v roce 2011 a je ryze rodinného charakteru. Na všech pracích se aktivně podílí celá rodina. Hlavními vinaři a pěstiteli jsou František a jeho syn Libor. Vinařství nabízí širokou paletu odrůd.

DEGUSTACE
Pokud máte zájem ochutnat naše vína v nově zrekonstruovaném vinném sklepě v Miloticích Šidlenách, ozvěte se nám.
 
Sklep má kapacitu až 25 lidí, ale přijímáme i malé skupinky. 

 

VINAŘSTVÍ

DEGUSTACE
 
Srdečně Vás zveme do našeho vinného sklepa s nádherným výhledem na zamek v Miloticích. Sklep se nachází v lokalitě vinných sklepů Šidleny.
 
Čeká na Vás řízená degustace Vámi zvoleného počtu vzorků a občerstvení. Můžete si také objednat Varmužovu cimbálovou muziku.
Přijďte k nám oslavit Vaše důležité životní momenty nebo si jen tak posedět s přáteli.
 
Těšíme se na Vás
VELTL_NSK_ ZELEN_.png

OCENĚNÍ

 

Tak jako každé jaro i to letošní je ve znamení soutěží. První soutěží tohoto roku, které se zúčastnila naše vína byla nominační výstava do slovenského salónu vín - 34. Výstava vín Viničné. Náš Ryzlink vlašský 2015 získal zlatou medaili a byl nejlépe hodnoceným vínem odrůdy.

 

Druhou soutěží letošního roku byl Limbašský čepák 2016 z které naše vína přivezla tří stříbrné a jednu bronzovou medaili. 

 

Soutěž hodnocená degustátorkami Meditrina 2016 se konala první březnový víkend. Moc nás potěšilo, že ženám velmi chutnalo naše Veltlínské zelené a André rosé , které získaly zlaté medaile.  

OTEVÍRACÍ DOBA
 
 
 
Pokud máte cestu kolem, zavolejte nám.
 
Rádi se Vám budeme věnovat.
NAŠE VÍNA

 

Vinařství se specializuje zejména na výrobu bílých vín. Produkci doplňují také vína rosé a vína červená. Vinařství nabízí širokou paletu odrůd. Mezi hlavní odrůdy patří především Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Ryzlink vlašský a Neuburské. 

NABÍDKA PRO RESTAURACE

K našim vínům dodáváme skleničky, vinné listy a u větších odběrů i vinotéky. Rádi přijedeme k Vám do restaurace a uvedeme naše vína řízenou degustací pro Vás a Vaše zákazníky. 
bottom of page